Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
21. 11. 2008

České muzeum hudby hledá

pronájem skladových prostor v rozsahu cca 2 000 až 2 500 m2 pro dočasné uložení části sbírek

Prostory by se měly nacházet na území hl. m. Prahy nebo v max. dosahu 50 km dojezdu ze středu Prahy a musejí být situovány mimo záplavovou oblast. Prostory by měly být vybaveny plným zabezpečením (EZS, EPS, lze případně zafinancovat z prostředků nájemce), samostatně přístupné, umožnit dozor 24 hod. denně. Být buď klimatizované, nebo umožňující regulaci klimatických podmínek (především dosažení stabilních hodnot, zvláště vlhkosti v hodnotách 40-55% relativní vlhkosti). Nosnost podlah 300 – 800 kg/m2, cca u poloviny plochy je nutná vyšší hodnota. Nájemní smlouva bude uzavřena na 5 let s předpokladem prodloužení smlouvy. V případě vícepodlažních budov je preferován nákladní výtah.

Nabídky zasílejte na ředitelství Českého muzea hudby, Karmelitská 2, 118 00 Praha 1, e-mail: c_muzeum_hudby@nm.cz.

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás