Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
11. 4. 2011

Nabídka výstavy Origami

V Městském muzeu v Ústí nad Orlicí probíhá v období od 8.3.-24.4.2011 výstava origami, která je uspořádána ve spolupráci s Českou origami společností. Po domluvě s předsedkyní společnosti Kateřinou Vávrů je možné tuto výstavu zapůjčit dalším muzeím či galeriím. Předměty je nutné mít ve vitrínách nebo jinak zasklené. Lektoři ČOS k výstavě uspořádali i několik dílen, kde se lidé seznámili se skládáním origami.
Pokud by vaše muzeum mělo o tuto výstavu zájem prosím ozvěte se paní Kateřině Vávrů (info@origami.cz). Více na www.origami-cos.cz.

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás