Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
2. 9. 2011

Výzva pro muzea - zapojení do Svátku seniorů

1.10.2011 probíhá Mezinárodní den seniorů. Společnost Sun Drive zve ke spolupráci muzea, na webu www.svateksenioru.cz byla zřízena speciální sekce určená výhradně pro ně. Pro zapojení do akce je třeba pouze kontaktovat Mgr. Kateřinu Podivínskou (tel.: 724 838 181, email: kpodivinska@sundrive.cz), vyvěsit v muzeu plakát a společnost zajistí propagaci a publicitu. Cílem této spolupráce by mělo být nabídnout 1.10.2011 zvýhodnění osobám nad 55 let věku nebo prezentování slevy, kterou seniorům již muzeum poskytuje. Propagační materiály lze získat bezplatně, a to buď na webu http://www.svateksenioru.cz/materialy-ke-stazeni nebo budou zaslány na vyžádání.

Plakát  dokument pdf (830 kB)

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás