23.4.2024

Modernizace správy a evidence muzejních sbírek – dotazníkové šetření

Termín pro zapojení se: do 26. dubna 2024

Vážení vlastníci a správci sbírek muzejní povahy,

Ministerstvo kultury ve spolupráci s Metodickým centrem pro informační technologie Moravského zemského muzea

Vás prosí o vyjádření ke stavu a Vaší spokojenosti s aplikací pro evidenci sbírkových předmětů. Cílem je získat Vaše názory jako jeden ze vstupů pro zamýšlený projekt nového komplexního systému.

Dotazník pro vyplnění (termín pro zapojení se je stanoven do 26. dubna 2024)

V případě jakéhokoliv problému lze využít i papírovou verzi dotazníku a zaslat ji na e-mail: citem@citem.cz a v kopii na: alexandra.sipekova@seyfor.com

17. května až 15. června 2024

Muzea pro vzdělávání a výzkum

Školení je zdarma a probíhá v Praze a v Brně

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!